Yavru kedi ‘yi suyun içine atmışlar ve soğuktan titriyordu – yavru kedi besleme – yavru kedi banyosu

yavru kedi sesi, yavru kedi bakımı, yavru kedi videoları, yavru kedi sahiplendim, yavru kedi tuvalet eğitimi, yavru kedi çağırma sesi, yavru kedi nasıl beslenir, yavru kedi besleme, yavru kedi aldım, yavru kedi ağlaması, yavru kedi buldum, yavru kedi banyosu, yavru kedi banyo, yavru kedi bakımı 1 aylık, yavru kedi bakımı 2 aylık, yavru kedi cinsleri

yavru kedi sesi, yavru kedi bakımı, yavru kedi videoları, yavru kedi sahiplendim, yavru kedi tuvalet eğitimi, yavru kedi çağırma sesi, yavru kedi nasıl beslenir, yavru kedi besleme,
yavru kedi aldım, yavru kedi ağlaması, yavru kedi buldum,
yavru kedi banyosu, yavru kedi banyo, yavru kedi bakımı 1 aylık, yavru kedi bakımı 2 aylık, yavru kedi cinsleri.

Bugün kedileri beslemek için parka gittiğimde yavru kedinin miyavlayıp ağladığını duydum. Sesin olduğu tarafa gittiğimde çalıların arasında yavru bir kedi vardı ve titriyordu. Çünkü sırılsıklam ıslaktı. Yağmur yağmamış ve parkta su birikintisi yoktu. Sanırım parka gelen çocuklar onu ıslatmışlar. Yavru kedinin soğuktan burnu pembe renkliydi onu kucağıma aldım ve eve götürdüm. Üstü çok kirli ve koktuğu için onu banyo yaptırmak zorun kaldım. (Gerekmedikçe onları yıkamayın)
Yıkanıp kurulandıktan sonra yavru kedi maması yedi. Gece boyunca onunla oyun oynadım. Ertesi gün bir çok evsiz dostumuzu beslediğim bahçeye götürdüm. Burada bir çok kedi evi var. Burada diğer kedilerle birlikte yaşayacak. Ona oreo ismini verdim.


Her gün istanbuldaki yüzlerce sokak hayvanına yardım ediyorum. Sizlerde kapınızın önüne bir kap mama ve su koyarak onlara yardım edebilirsiniz.
Onlar bize emanet…

Videoyu izlemek için tıklayın

2 thoughts on “Yavru kedi ‘yi suyun içine atmışlar ve soğuktan titriyordu – yavru kedi besleme – yavru kedi banyosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir